Sport to zdrowie

20 listopada 2019 at 15:01

Zima idzie. Chłodne, coraz chłodniejsze dni nie nastrajają na większą niż siedzenie pod kocem aktywność. A do tego zwykle mamy wilczy apetyt. Ciągle byśmy coś podjadali. Lodówka czy tajne skrytki z jedzeniem są obiektami pielgrzymek. Cóż… Organizm podpowiada, że przyszedł czas na robienie zapasów. Magazynowanie tkanki tłuszczowej. Czy to dobry pomysł?

Nie! O ile wieki temu, gdy człowiek żył w jaskini, może i tak było. Teraz mamy ciepłe domki, super komfortowe ubrania i wcale nie musimy tworzyć sobie tłuszczowej, cieplnej okładziny! Jednak przy takiej pogodzie jak na zewnątrz robią się z nas leniwe kluchy, a w dodatku nie jest to pora na bieganie czy inne aktywności na zewnątrz. Taki Kraków przez większość dni spowija smog i aktywność na polu bardziej szkodzi niż pomaga.

cwiczenia pod opieka trenera personalnegoTrzeba jednak zwalczyć inaczej na siłowni. Ćwiczenia w siłowni dodadzą nam energii i wigoru. Damy radę sami? Jeśli mamy słabą silną wolę, wesprzyjmy się pomocą fachowca. Trener personalny jest świetną osobą, która będzie nad nami trzymała bata. Motywowała, utwierdzała w obranej drodze, a także ukierunkowywała w działaniach. Nie każdy ma duszę sportowca, jednak można wyuczyć się pewnych nawyków. Wyuczyć zarówno głowę, jak i ciało. Przyzwyczaić się do wysiłku i aktywności.

Trening osobisty pozwoli nam również poznać siebie samego, swoje możliwości. Rozwijać mocne strony i walczyć ze słabościami. Rusz się wiec spod tego koca jak najszybciej! Nie pozwól żeby dopadła cię jesień i zima, po których trudno będzie wrócić do formy. Zapisz się na trening personalny i ćwicz najefektywniej jak to możliwe, dzięki wskazówką od trenera!

Więcej tutaj: https://fitnow.pl