Kołdra i poduszka dla niemowlaka – gdzie możemy się w nie zaopatrzyć?

20 stycznia 2020 at 12:46

Komplet kołdra i poduszka dla dzieci są to akcesoria dziecięce, które każdy z nas powinien mieć i powinien je zakupić jeszcze przed jego narodzinami. Nie kupujmy natomiast tychże produktów, gdy są one niskiej jakości, a w szczególności gdy są one używane.


Z pewnością możemy tego typu produkty zakupić dla swoich dzieciaków (albo w prezencie) zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym. To tylko i wyłącznie od nas zależy gdzie się w nie zaopatrzymy. Gdy nie lubimy stać w długich kolejkach, a także gdy nie chcemy marnować czasu na dojazdy do sklepów – wybierzmy sklep internetowy. Może się także okazać (i najczęściej tak jest), że w sklepie internetowym możemy kupić o wiele tańsze produkty (i to naprawdę markowe).

Zobacz: https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/poduszki-i-kolderki/

Kołdra i poduszka do łóżeczka – jaka musi być?

Po pierwsze i najważniejsze pamiętajmy, że noworodek (czyli dziecko od dnia urodzenia do 28 dni życia) oraz niemowlę do około 3 miesiąca życia nie potrzebuje ani poduszki, ani kołdry. Powinien on leżeć jedynie na płaskim oraz na twardym materacu. Ponadto niesamowicie ważne jest to, że jeżeli już naprawdę jest chłodno w pomieszczeniu, możemy dać naszemu dziecku kocyk, musi być on lekki i przewiewny. Nie chcemy przecież, żeby nasze dziecko udusiło się przez sen. Producenci kołder oraz poduszek dla dzieci prześcigają się w coraz to lepszych, nowszych i bardziej innowacyjnych rozwiązaniach odnośnie tychże produktów. Ważne jest to, że mamy bardzo dużo wielkości do wyboru, a z roku na rok powstają coraz to nowsze pomysły. Warto jest rozejrzeć się za tego typu produktami.