Weselne cukierki o jakich marzysz!

8 stycznia 2019 at 09:51

Na weselu najważniejszymi osobami są oczywiście Państwo Młodzi. Cała ceremonia oraz późniejsza zabawa do rana dotyczy właśnie ich i dzięki nim zostaje zorganizowana. Bliscy i przyjaciele zjeżdżają się w jednym miejscu aby razem z nimi świętować ich miłość i ślub.

Oczywiście podczas weselnej zabawy jest zapewnione wyżywienie, każdy z gości może spodziewać się dwudaniowego obiadu. Często potrawy powtarzają się na weselach. Na pewno większość z nich to typowe potrawy znane w danym rejonie lub z miejsca urodzenia Państwa Młodych. Po standardowym obiedzie można spodziewać się deseru i innych przekąsek. Państwo Młodzi często są bardzo zachwyceni tym jak wiele gości postanowiło zjawić się na ich weselu, które wcześniej przygotowywali. Starają się więc zapewnić im oraz sobie jak najlepsze wspomnienia. Zabaw jest bardzo wiele, na pewno są bardzo zróżnicowane, tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Kilka słów o sukniach ślubnych , czytaj!

Oprócz tego Państwo Młodzi przygotowali cukierki dla gości weselnych , aby móc każdemu raz jeszcze podziękować za wizytę na ich zabawie weselnej. Takie cukierki wręcza się też przed kościołem lub innym miejscu, gdzie odbywa się uroczystość zaślubin. Takie cukierki zamawia się wcześniej w cukierni, to tam też je się ozdabia. Cukiernicy odpowiadają też za życzenia i podziękowania, które są na nich zapisane. Widoczne są szczere podziękowania. Całość wygląda bardzo elegancko i przypomina o tym, że jest to pamiątka i cukierek prosto z wesela. Ma to na celu zapewnienie pewnej formy pamiątki, zanim każdy otrzyma obiecane grupowe zdjęcia czy film z wesela. Goście zawsze są zadowoleni z takich cukierków.