Suknie ślubne 2019 – lookbook polskiej projektantki

23 maja 2019 at 11:03

Ślub jest to jedna z najważniejszych chwil tak w życiu kobiety jak i mężczyzny. Kobieta po przyjęciu oświadczyn i ustaleniu daty ślubu staje przed bardzo ważnym dylematem, jak się ubrać w tym dniu. Każda z pań wiele razy zaglądała do salonu gdzie królują suknie ślubne, oglądała pokazy mody ślubnej czy katalogi z akcesoriami ślubnymi.

Każda chciałaby w tym dniu wyglądać najpiękniej, najseksowniej, wzbudzić zachwyt wszystkich gości. W salonie suknie ślubne są piękne, strojne, posiadają modne kroje, gustowne wykończenia, można wybrać od razu welon czy inne akcesoria, obsługa służy fachową radą i pomocą, ale cóż bardzo często okazuje się że ta nasza wymarzona suknia jeśli już nawet jest w salonie źle na nas leży, nie pasuje do naszej figury, czy źle się w niej czujemy. Nie należy w padać w popłoch, jeśli zaczniemy drążyć temat okazuje się że są zakłady krawieckie które szyją suknie ślubne 2019 . Należy się tam udać oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem, pani krawcowa wysłucha naszych marzeń i oczekiwań, fachowym okiem oceni naszą sylwetkę i doradzi konkretny materiał i fason sukni.

Nie musimy tego pomysłu od razu zaakceptować, możemy temat przegadać, przespać się z nim, ważne żeby w końcowym efekcie być zadowolonym z dokonanego wyboru. Suknie ślubne to naprawdę temat morze, są suknie strojne, wyszywane perełkami, haftowane, ale są też suknie ślubne skromne, delikatne, dziewczęce, zwiewne. Suknie ślubne są przeważnie koloru białego, lub w delikatnych kolorach pastelowych, ale jeśli mamy ochotę wystąpić w czerwieni lub w błękicie to też da się z realizować. Ważne żeby czuć się jak księżniczka, a wesele było udane.