Słodycze ślubne – słodkie dopełnienie wesela

31 lipca 2018 at 13:34

Przy organizacji ślubów i imprez okolicznościowych, młode pary prześcigają się w kreatywności i coraz bardziej wyjątkowych pomysłach, które mają za zadanie sprawić, że wesele stanie się niezapomnianym dniem nie tylko dla młodej pary i najbliższych, ale dla wszystkich zaangażowanych gości. Coraz częściej wykorzystywane są przy tym takie rozwiązania, jak projekt i użycie rozmaitych gadżetów marketingowych, takich jak drobne przedmioty okolicznościowe – tekstylia, fotografie czy nawet kubki i długopisy.

Rozwiązaniem bezpretensjonalnym, oryginalnym i sprawiającym radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym, jest wykorzystywanie w imprezach okolicznościowych słodyczy reklamowych.
Czekoladki, ciasteczka, krówki czy cukierki reklamowe do niedawna były wykorzystywane przede wszystkim w promocji takich miejsc jak hotele, SPA, czy lokale gastronomiczne, a także biura. Krówki ślubne święcą triumfy od niedawna wśród młodych par i weselników, i trudno się dziwić – każdy z nas w końcu od czasu do czasu ma ochotę na odrobinę słodkości, a krówki ślubne to uroczy drobiazg, który z pewnością zapamiętamy i będzie przyjemnie nam się kojarzył.

Na rynku jest coraz więcej firm, które oferują cukierki reklamowe – kiedy decydujemy się na jedną z nich na nasze wesele czy innego rodzaju okolicznościową imprezę, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wachlarz możliwości jeśli chodzi o smaki naszych słodyczy, a także na oprawę graficzną. Większość firm pozwoli nam zaprojektować własne logo, lub zaoferuje nam pomoc doświadczonego grafika, który pomoże dopasować nasze słodycze do okazji.