Rodzaje manicur w salonie kosmetycznym

12 lipca 2018 at 08:10

Obecnie najpopularniejszą odmianą manicure’u jest manicure hybrydowy. Jest trwały, solidny i wygląda naprawdę profesjonalnie, a do tego kosztuje całkiem niewiele, bo ok. pięćdziesiąt złotych. Mimo iż wiele kobiet bezustannie zachwala go swoim koleżankom, sama klinika medycyny estetycznej Kraków nierzadko krytykuje ten sposób zdobienia paznokci. Może on bowiem osłabiać płytkę paznokciową i doprowadzać do jej łamania się i kruszenia. Chcąc temu zapobiec, lepiej przestawić się na manicure japoński. To nowość, która dopiero niedawno pojawiła się na polskim rynku kosmetycznym.

Manicure japoński nie jest zbyt efektowny. Nie da się go nawet zauważyć na paznokciach, bo często jest on zupełnie niewidoczny. W porównaniu z manicure’m hybrydowym wypada naprawdę blado, ale wszystko to zaczyna się zmieniać po dostrzeżeniu głównych cech obu zabiegów. Manicure hybrydowy dba bowiem o paznokcie wyłącznie od zewnątrz. Zapewnia im fantastyczny kolor, rysuje na nich ciekawe wzorki i upiększa tym sposobem całe dłonie. Manicure japoński, wykonywany przez salon kosmetyczny Kraków, działa na paznokcie od wewnątrz. Silnie je odżywia i pozostawia na nich ochronną powłokę, która zabezpiecza je przed różnymi sytuacjami. Wzmocnione paznokcie przestają się łamać czy rozdwajać. Stają się wtedy naturalnym atutem wyglądu.

Warto więc czasem odpuścić sobie stosowanie niesamowitych i jaskrawych lakierów do paznokci. Dużo lepiej od nich sprawdzi się klasyczny i bezbarwny manicure japoński. Zadziała na płytkę paznokciową od wewnątrz i doskonale ją odżywi, upiększając całe dłonie.

Sekrety Piękna na: https://sekretypiekna.net/