Rewolucja w projektowaniu sukien ślubnych

5 lipca 2018 at 12:41

Niemalże każda kobieta już od najmłodszych lat swojego życia ma w swojej głowie wizję tej idealnej, najpiękniejszej sukni ślubnej. Później, gdy zaręcza się ze swoim ukochanym, próbuje tę wizję zrealizować, czyli szuka doskonałej kreacji w popularnych salonach i najsłynniejszych butikach. Problem zaczyna się wtedy, gdy w tych miejscach nie występują wyśnione suknie ślubne i trzeba przystać na coś, co w żadnym stopniu nie spełnia wymagań przyszłej panny młodej. Na szczęście pewna znana na świecie marka postanowiła zawalczyć z tymi ślubnymi kłopotami.

Stworzyła aplikację, dzięki której każda kobieta może samodzielnie zaprojektować dla siebie wyjątkową sukienkę ślubną. Później oczywiście wystarczy ją tylko wykonać, aby na weselu poczuć się rewelacyjnie i przepięknie.Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Przechodząc przez nią, kobieta natyka się na parę etapów prac. W pierwszej kolejności wybiera ogólną długość sukienki. Decyduje się na kreację bardzo krótką, lekko zakrywającą kolana bądź dochodzącą do samej ziemi. Ustala też, czy sukienka ma być obcisła czy może ma rozszerzać się od samej talii bądź dopiero od kolan. Aplikacja proponuje także ciekawe odcienie kolorystyczne dla sukienek ślubnych.

Można oczywiście wykonać je z białych i klasycznych materiałów albo urozmaicić czerwonymi czy różowymi wstawkami, pozyskując w ten sposób element zaskoczenia. Całe projektowanie sukien ślubnych przy pomocy tej aplikacji trwa jakieś kilkanaście minut, choć oczywiście można się bawić znacznie dłużej. Później wystarczy wysłać przygotowany projekt do krawcowej i pozyskać w ten sposób suknię ślubną.