Moduły ledowe – sposób na ciekawą aranżację światła

12 października 2017 at 08:07

 

moduł samsungModuły ledowe wykorzystywane są coraz częściej w branży reklamowej, budowlanej, wykończeniowej, akwarystycznej, a także wielu innych. Są to produkty nie tylko energooszczędne, ale również niezawodne. Co prawda kosztują więcej niż standardowe żarówki, jednak inwestycja zwraca się już po miesiącu użytkowania.

Moduły Samsung wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, czy też warunki atmosferyczne. Produkt gwarantuje bezawaryjną pracę przez długi czas. Dzięki niemu można stworzyć różnorodne aplikacje świetlne. Jest to niezwykle efektowne, więc nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Niemal każdy moduł Samsung jest wodoodporny, co zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia. Ponadto montaż jest niezwykle szybki i bezproblemowy. Nawet osoba niedoświadczona poradzi sobie z tym zadaniem.

Dodatkowym atutem jest fakt, że nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi. Cały proces odbywa się błyskawicznie i intuicyjnie, jednak musimy zachować należytą uwagę. Zazwyczaj produkty posiadają mocne taśmy klejące, które wystarczy nakleić  w wybranym przez siebie miejscu. Oczywiście musimy uważać, aby zrobić to równo, gdyż każda poprawka może osłabić siłę warstwy klejącej. Moduły tej marki wykorzystują wysokiej klasy diody SMD, które zapewniają nawet 60000 godzin nieprzerwanego działania. Wysoką jakość produktów potwierdza długi okres gwarancyjny, który wynosi zazwyczaj 5 lat. Dostępnych jest wiele wariantów modułów ledowych, więc każdy znajdzie model dla siebie. Do dyspozycji mamy m.in. światło białe zimne, światło białe ciepłe, światło czerwone, światło zielone i inne.

Zobacz więcej: Goq-led | Moduł Samsung