Lokal na medal

27 października 2017 at 10:59

słodycze reklamoweJesteś właścicielem restauracji. Jeszcze jakiś czas temu miałeś klientów jak na pęczki. Można zażartować, że wchodzili do Ciebie drzwiami i oknami o każdej porze dnia, a w weekendy miałeś zarezerwowany lokal na dwa lata do przodu. Ostatnio jednak masz coraz mniej klientów. Ludzie wybierają Twoją konkurencję. Wolą zjeść obiad w innym miejscu. Nawet na kawę, podczas przerwy w pracy, nie biegną już do Ciebie. Jak to się stało? Jak temu zaradzić?
Dobrym sposobem jest odnowa lokalu. Nawet kiedy markety mają przebudowę, społeczeństwo chętnie biegnie na nowe otwarcie. Jest bowiem ciekawe, co się zmieniło, co nowego mogą odnaleźć w ofercie. Postaw więc na odnowę swojej restauracji. Rozjaśnij wnętrze, wprowadź jasne odcienie na ścianach i podłogach. Eleganckie firany i zasłony z dobrego materiału przyciągną miłośników klasy. Wprowadź również jaskrawe fragmenty, które zwracają uwagę klientów. Jednak nie przesadź, bo możesz zyskać przepych, a to mija się z celem. Należy podkreślić lokal subtelnie.
Dobrą opcją są również słodycze reklamowe. Klienci będą zadowoleni, gdy zostaną poczęstowani przy wejściu cukierkami. Oczywiście muszą to być cukierki reklamowe, na których widnieje logo Twojej restauracji. To samo przy barze. W ofercie zaproponuj swoim gościom napoje reklamowe. Nawet nie wiesz, jak duże znaczenie mają takie szczegóły. Dzięki temu wyrabiasz sobie markę.
Kolejnym krokiem są zmiany w ofercie. Czy serwujesz ludziom danie dnia? Czy są dni, w których klienci dostają gratisy, takie jak duże piwo przy zakupie dużej pizzy w sobotę? Jeśli nie, koniecznie wprowadź taką ofertę. Ludzie uwielbiają promocje.
Jak widzisz, jest wiele sposobów na zdobycie klientów. Zacznij już dziś zmiany, a z pewnością odzyskasz czołowe miejsce w kategorii najlepszego lokalu.

Zobacz więcej: Super Słodycze | Słodycze reklamowe