Eleganckie wykończenie do kuchni

16 października 2017 at 10:24

Nowoczesna kuchnia powinna być przede wszystkim piękna, elegancka i praktyczna. Bardzo modne obecnie panele szklane są idealne do umieszczenia nad stołem jadalnym lub nad blatami roboczymi w kuchni. Nadają jej eleganckiego rysu, a przy tym – wzmacniają powierzchnię ściany. Czynią ją odporną na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, których przy blacie roboczym nie brakuje. panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni można zamówić w najprostszej postaci tafli szkła, lub z ciekawą fototapetą pod spodem. Kolorowa fototapeta w kuchni będzie fantastycznie odzwierciedlała marzenia i fantazję właścicieli domu. Fantazyjne fototapety mogą przedstawiać krajobrazy, abstrakcje, motywy roślin, zwierząt, owoców lub warzyw, a także wiele innych.

Na stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych motywów dla szklanych paneli, posegregowanych na kategorie. Z pewnością uda się Państwu wybrać spośród nich coś dla siebie, pasującego do reszty wystroju kuchni. Warto wybierać uniwersalne fototapety, które nie znudzą się tak szybko, a przy tym będą dobrze wyglądały z różnymi zmiennymi dekoracjami w kuchni.

Nasze artykuły są bardzo wysokiej jakości. Są to panele szklane wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 lub 4 mm. Taki panel doskonale będzie prezentował się na ścianie w kuchni, podkreślając jej unikalny charakter. Szkło jest odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, a także na agresywne środki czystości. Dzięki temu jest idealnym wykończeniem dla kuchni, która bardzo często jest narażona na uszkodzenia i zabrudzenia. Są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji dostępnymi na rynku środkami do szkła. Nadruki wykonywane są techniką UV, która zapewnia delikatne, nasycone kolory i bardzo piękne przejścia pomiędzy kolorami.

Zobacz więcej: Axitech | Panele szklane do kuchni