Cukierki krówki z nadrukiem

16 stycznia 2019 at 09:45

Prowadzisz własną działalność gospodarczą. Zastanawiasz się jak się wyróżnić, jak sprawić, aby klienci poczuli się dobrze, aby poczuli się wyróżnieni i zapamiętali zakupy w Twoim sklepie on-line? Możesz zareklamować się dodając klientom do zamówienia próbkę swojego produktu, zaoferować zniżkę na kolejne zakupy lub dać drobny, słodki upominek. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się słodkości dorzucane do paczek. Ważne, aby były wysokiej jakości, a informacja na opakowaniu zawierała przemyślaną kampanię reklamową.

Krówki reklamowe

Chyba każdy z dzieciństwa bardzo dobrze wspomina krówki. Cukierki słodkie, ciągnące, mleczne i niepowtarzalne w swym smaku. Krówki reklamowe idealnie sprawdzą się jako drobiazg, który możesz dorzucić do paczki dla klienta. Specjalnie zaprojektowane mogą zawierać Twoje logo, hasło, motto, dane adresowe – co tylko sobie wymyślisz. Pamiętaj, aby była to dobrze przemyślana reklama, która będzie spójna z Twoją marką oraz misją, którą starasz się przekazać. Nie możemy zapomnieć, że przestrzeń na papierku jest ograniczona dlatego warto wcześniej dobrze się zastanowić co sprawi Twoim klientom największą radość, co sprawi, że zapamiętają Twoją markę.

Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczanie specjalnego, dodatkowego hasła we wnętrzu papierku. Może to być coś co zmotywuje do kolejnych zakupów lub hasło wspierające główną misję Twojej działalności albo specjalnie przygotowany konkurs z nagrodami czy też zniżkami.Chyba zgodzisz się, że miło jest otwierać prezenty, a klienci bardzo lubią drobne gesty, które pokazują, że nie tylko chcesz im sprzedać produkt, ale również masz coś więcej do przekazania. Pokaż swoim klientom, że za Twoim biznesem stoi konkretna misja, którą żyjesz na co dzień i chcesz, aby również Twoi klienci żyli w zgodzie z Twoją misją. Jeśli docierasz do większego grona osób możesz w ten sposób powiedzieć coś więcej i przyczynić się do zmiany na lepsze.
Już dziś zaprojektuj swoją pierwszą kampanię reklamową, która będzie zawierać krówki reklamowe ze specjalnym hasłem ( http://krowki.sweet-corner.eu )